Ivibet

Bonus

Oferta pĂ«r regjistrim 150 €

Promovimet
 • Baste sportive: 150 €/$
 • Kazino: 300 €/$ + 170 FS
Regjistrim Regjistrim

Ivibet Casino është një web shumë i ri kumari, i themeluar në vitin 2022. Ivibet është në pronësi të TechOptions Group B.V. dhe është i regjistruar në Qipro. E rëndësishmja, TechOptions Group B.V. është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao (numri i licencës është: GLH-OCCHKTW0702282021). Prandaj, çdo lojtar që zgjedh të përdorë shërbimet e kësaj faqeje i garantohet siguria e të dhënave të tij, si dhe fondeve të tyre. Faqja ka një gamë të gjerë bastesh sportive, jo vetëm për sportet e njohura, por edhe për sportet e veçanta. Për më tepër, zgjedhja e tij përfshin baste në liga nga e gjithë bota. Kazinoja në internet shquhet me një dizajn grafik të këndshëm. Faqja e internetit është intuitive dhe kërkon vetëm një moment për të krijuar një llogari. Vlen të përmendet gjithashtu shërbimi profesional ndaj klientit që u ofron klientëve të tij. Bonusi tërheqës i mirëseardhjes dhe promovimet interesante për lojtarët e rregullt nuk mund të harrohen gjithashtu. Avantazhi i kompanisë mbështetet gjithashtu nga opsione të shumta depozitimi dhe tërheqjeje. Vlen të theksohet se metodat e transaksionit janë plotësisht të sigurta dhe në të njëjtën kohë të shpejta.

Ivibet është i fokusuar në ofrimin e përdoruesve të tij me lojërat e kazinosë me cilësi më të lartë për argëtim të drejtë dhe të sigurt. Kjo është arsyeja pse ajo ka zgjedhur të punojë me ofruesit më të mirë të lojërave në tregu. Ka shumë prej tyre, dhe mes tyre ka kompani të tilla të besuara dhe të respektuara si Oryx, Novomatic, Pragmatic Play, Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Big Time Gaming dhe Wazdan. Me kaq shumë ofrues të mëdhenj, përdoruesit e faqeve të lojërave të fatit mund të jenë të sigurt se do të kenë lojëra të shkëlqyera kazino që i presin. Për më tepër, kërkimi i tyre nuk duhet të jetë i vështirë për askënd, pasi ato mund të renditen lirisht sipas kategorisë së dëshiruar ose sipas alfabetit. Lajmi i mirë për përdoruesit e Ivibet është se çdo slot mund të luhet falas në modalitetin demo pa rrezikuar fondet e tyre.

Regjistrimi IvibetRegjistrimi Ivibet

Ivibet – Bonus fillestar

Kazinoja Ivibet ka një bonus shumë interesant regjistrimi për lojtarët e saj të sapo regjistruar. Ai përbëhet nga disa pjesë.

 • Bonusi i depozitĂ«s sĂ« parĂ« nĂ« lojĂ«rat e kazinosĂ«

PĂ«rdoruesi mund tĂ« llogarisĂ« fillimisht nĂ« njĂ« bonus tĂ« depozitĂ«s sĂ« parĂ« nĂ« lojĂ«rat e kazinosĂ«, tĂ« cilin ai ose ajo do ta marrĂ« pasi tĂ« regjistrojĂ« njĂ« llogari dhe tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« depozitĂ«. Ky bonus Ă«shtĂ« 100% deri nĂ« 100 € nĂ« lojĂ«rat me letra. PĂ«r tĂ« aktivizuar bonusin, duhet ta zgjidhni atĂ« dhe mĂ« pas tĂ« depozitoni njĂ« minimum prej 20 €. Kjo do t’ju japĂ« deri nĂ« 120 rrotullime falas, tĂ« cilat do tĂ« jepen 30 çdo ditĂ« pĂ«r katĂ«r ditĂ« rresht. KĂ«rkesa Ă«shtĂ« tĂ« vihet bast secili prej tyre 40 herĂ«.

 • Bonusi i depozitĂ«s sĂ« parĂ« nĂ« lojĂ«rat e tavolinĂ«s

Ky bonus Ă«shtĂ« 100% deri nĂ« 150 € pĂ«r lojĂ«rat sportive. PĂ«r tĂ« marrĂ« bonusin, duhet tĂ« bĂ«ni njĂ« depozitĂ«. E rĂ«ndĂ«sishmja, ju mund tĂ« merrni vetĂ«m njĂ« bonus, kĂ«shtu qĂ« ju duhet tĂ« merrni njĂ« vendim. Depozita minimale Ă«shtĂ« 10 € dhe ju mund tĂ« merrni deri nĂ« 150 €. PĂ«rpara se tĂ« tĂ«rhiqni fondet, duhet tĂ« vini bast bonusin 5x duke krijuar njĂ« kupon bast akumulues me tĂ« paktĂ«n dy ngjarje dhe koeficient total prej min 2.0.

 • Bonusi i depozitĂ«s sĂ« dytĂ«

PĂ«r ta marrĂ« atĂ«, duhet tĂ« bĂ«ni njĂ« depozitĂ« tĂ« dytĂ« prej tĂ« paktĂ«n 20 €. Bonusi Ă«shtĂ« maksimumi 200 € dhe 50 rrotullime falas. PĂ«r tĂ« tĂ«rhequr fondet e fituara, Ă«shtĂ« e nevojshme tĂ« vendosni bonusin 40x.

Ivibet – Bonuse dhe oferta speciale

Klientët e rregullt nuk i ka harruar as kompania Ivibet. Ajo ka përgatitur shumë bonuse interesante dhe oferta speciale për ta. Kjo perfshin:

 • Ringarkime bonus nĂ« lojĂ«rat e kazinosĂ« – oferta Ă«shtĂ« aktive çdo 7 ditĂ«. PĂ«r tĂ« marrĂ« njĂ« bonus tĂ« tillĂ«, lojtari duhet tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« depozitĂ« prej tĂ« paktĂ«n 20 €. Si rezultat, ju do tĂ« merrni deri nĂ« 50 rrotullime falas. E rĂ«ndĂ«sishmja, kĂ«rkesa Ă«shtĂ« qĂ« tĂ« vini bast fitimet tuaja 40 herĂ«.
 • Parashikimi – njĂ« tjetĂ«r ofertĂ« speciale drejtuar pĂ«rdoruesve tĂ« rregullt tĂ« basteve sportive. Ai bazohet nĂ« parashikimin e rezultatit tĂ« ngjarjeve sportive. PĂ«r t’u kualifikuar pĂ«r ofertĂ«n, pĂ«rdoruesit duhet tĂ« kenĂ« bĂ«rĂ« depozita prej tĂ« paktĂ«n 20 € nĂ« 5 ditĂ«t e fundit. VetĂ«m pĂ«rdoruesit qĂ« kanĂ« depozituar kĂ«tĂ« shumĂ« kanĂ« tĂ« drejtĂ« tĂ« marrin pjesĂ« nĂ« parashikim. NĂ«se ata kanĂ« marrĂ« me mend rezultatet e 10 ngjarjeve tĂ« ofruara, atĂ«herĂ« ata marrin njĂ« çmim mjaft tĂ« konsiderueshĂ«m deri nĂ« 1,000 €. NĂ«se ata kanĂ« parashikuar saktĂ« vetĂ«m 9 ngjarje, atĂ«herĂ« çmimi bie nĂ« 100 €. NĂ«se ata marrin me mend 8 ngjarje, ata do tĂ« marrin njĂ« çmim nĂ« para prej 50 €.
 • Gara e Slotit tĂ« KazinosĂ« – bastebĂ«rĂ«si Ivibet ka vĂ«nĂ« gjithashtu nĂ« dispozicion njĂ« promovim tĂ« GarĂ«s sĂ« Slotit tĂ« KazinosĂ«, i cili ju lejon tĂ« grumbulloni pikĂ« pĂ«r baste nĂ« lojĂ«ra elektronike. PĂ«r tĂ« marrĂ« pjesĂ«, duhet tĂ« bĂ«ni tĂ« paktĂ«n njĂ« depozitĂ«.

Regjistrimi IvibetRegjistrimi Ivibet

Ivibet – Baste sportive

Ivibet ka një seksion të gjerë bastesh sportive. Kompania lejon krijimin e biletave të vetëme, akumulues dhe të kombinuar. Përveç kësaj, lojtarët gjithashtu mund të krijojnë të ashtuquajturat bileta ekspertësh. Përdoruesit e faqes do të gjejnë praktikisht të gjitha sportet e njohura në faqe, si ato individuale ashtu edhe ato ekipore. Sigurisht, ofron edhe baste për sportet shumë të dashura si:

 • futboll,
 • volejboll,
 • basketboll,
 • tenis,
 • pingpong,
 • kriket,
 • bejsbolli,
 • Futboll amerikan,
 • boks.

Ju gjithashtu mund të vendosni bastin në sportet elektronike shumë të njohura. Ivibet gjithashtu ofron më shumë sporte të veçanta si futbolli galik dhe hedhje. Numri i madh i llojeve të basteve të disponueshme në platformë gjithashtu meriton lëvdata. Duket mirë sidomos me seksionin e futbollit, i cili është një nga sportet më të njohura në mbarë botën. Kështu, bastet mund të vënë bastet e tyre se sa gola do të shënohen në një ngjarje, kush do të shënojë dhe në çfarë minutë, numrin e goditjeve të penalltisë ose numrin e gabimeve.

Ivibet – baste sportive live

Ata që e duan të vërtetën do të jenë të kënaqur me seksionin e basteve sportive live të Ivibet. Ashtu si të gjitha kompanitë e tjera të njohura, Ivibet ka futur edhe mundësinë e basteve live në ofertën e saj. Skeda sportive live është e qartë dhe është shumë e lehtë të gjesh ngjarjen që dëshiron. Ajo që është e rëndësishme është që përdoruesit e Ivibet mund të vendosin bast në të njëjtat sporte dhe ngjarje që mund të jenë edhe në bastet para ndeshjes. Sportet që ofrohen përfshijnë basketboll, tenis, futboll, hendboll, volejboll dhe kriket. Bastet për ndeshjet në vazhdim u ofrojnë përdoruesve një dozë të madhe adrenaline. Duke zgjedhur të përdorni shërbimet e Ivibet, mund të mbështeteni në një bazë të shkëlqyer bastesh sportive live. Argëtimi drejtpërdrejt ofrohet në një gamë të gjerë sportesh dhe lojërash të luajtura në të gjithë botën. Pra, ka diçka për të gjithë.

Regjistrimi IvibetRegjistrimi Ivibet

Ivibet – Kazino

Lojtarët e regjistruar mund të shijojnë gjithashtu një opsion kazino nga kompania Ivibet. Ky është një pushim nga bastet e bastevebërësit dhe ofron argëtim në nivelin më të lartë. Numri i lojërave të disponueshme në kazino është sigurisht mbresëlënës në veçanti. Ivibet, me serinë e saj të gjerë, spikat nga konkurrenca. Kompania ka përgatitur më shumë se 5000 tituj të ndryshëm për klientët e saj. Këto janë kryesisht lojëra elektronike, të cilat në faqen e internetit ndahen në 4 nënkategori: jackpot, të reja, bonus blerje, të njohura. Lojtarët janë veçanërisht të etur për tituj të tillë si Wolf God, Aloha King Elvis ose Big Bass Bonanza. Kërkimi i lojërave elektronike në vetvete nuk duhet të shkaktojë ndonjë problem, pasi është mjaft i thjeshtë dhe intuitiv. Ato ndahen në specifike nënkategoritë, plus ju mund të përdorni gjithmonë funksionin e filtrit sipas ofruesit dhe emrit të lojës. Bookmaker është fokusuar në shumëllojshmërinë e ofertës së saj. Si rezultat, zgjedhja midis formave të ndryshme popullore të lojës është mjaft e pasur. Mund të gjeni lojëra tavoline të tilla si blackjack, ruletë, baccarat, poker ose craps.

Ivibet – Kazino live

Ivibet është siguruar që në ofertë të mos mungojë edhe kazinoja live, e cila është shumë e pëlqyer nga lojtarët. Përdoruesit mund të zgjedhin lojëra kazino tipike dhe jo standarde. Klasikët si pokeri, baccarat dhe ruleta janë të disponueshme këtu, por edhe tituj më të pazakontë si Monopoly Live, Crazy Time ose Dream Catcher. Kazinoja live pret transmetime të shumta, të cilat janë përgatitur në mënyrë profesionale nga ofruesit më të mëdhenj në treg. Kazinoja live është shumë e njohur, pasi mund të ndiheni sikur po luani në një kazino të vërtetë. Kjo mundësohet nga njerëzit, në formën e krupierëve dhe tregtarëve, të cilët drejtojnë të gjithë lojën në kohë reale. Përveç kësaj, ky lloj loje ju lejon të merrni kushte që janë më afër një loje tradicionale të kazinosë. Ky seksion është duke u zhvilluar dhe përmirësuar vazhdimisht nga Ivibet. Ndryshimet që po bëhen ofrojnë edhe më shumë mundësi për lojtarët.

Regjistrimi IvibetRegjistrimi Ivibet

Ivibet – Depozita

Thjesht krijimi i një baze të shkëlqyer bastesh sportive ose një kazino të gjerë për lojtarët nuk mjafton. Për të garantuar kushtet e duhura për lojtarët, është e nevojshme të përgatitemi edhe në aspektin teknik.

A u ofron Ivibet pĂ«rdoruesit e saj nivelin e duhur tĂ« shĂ«rbimit? PĂ«r sa i pĂ«rket financave, Ivibet krahasohet mjaft mirĂ« me konkurrentĂ«t e saj. Kazinoja u ofron lojtarĂ«ve opsione tĂ« shumta depozitimi dhe tĂ«rheqjeje. PĂ«r sa i pĂ«rket depozitave, ato mund tĂ« bĂ«hen me njĂ« transfertĂ« tĂ« thjeshtĂ« bankare, njĂ« kartĂ« debiti ose njĂ« PaySafeCard me parapagesĂ«. PĂ«rveç kĂ«saj, ju gjithashtu mund tĂ« zgjidhni tĂ« bĂ«ni njĂ« depozitĂ« duke pĂ«rdorur njĂ« portofol nĂ« internet si Skrill ose Neteller. MegjithatĂ«, kĂ«to nuk janĂ« tĂ« gjitha opsionet. Ivibet ka prezantuar gjithashtu mundĂ«sinĂ« e depozitimit duke pĂ«rdorur kriptovaluta. ËshtĂ« interesante se pĂ«rveç bitcoin-it popullor, ka rreth 30 kriptomonedha nĂ« dispozicion. Vlen gjithashtu tĂ« theksohet se kompania nuk ngarkon asnjĂ« komision pĂ«r depozitat.

Ivibet – TĂ«rheqjet

Fuqia e kompanisë Ivibet janë padyshim pagesat, të cilat kryhen pa probleme. Prandaj, përdoruesit e kazinosë mund të jenë të sigurt se fondet e fituara do të transferohen në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë në mënyrën që ata kanë zgjedhur. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, Ivibet ka përgatitur disa opsione, kështu që secili lojtar mund të zgjedhë atë që është më e dobishme për të. Përdoruesi mund të urdhërojë një tërheqje në kriptomonedha. Përveç kësaj, është i disponueshëm një opsion tërheqjeje nga kuletat elektronike të njohura së fundmi, i cili gjithashtu mund të përdoret për të depozituar në llogarinë e dikujt Ivibet. Përdoruesit mund të zgjedhin një metodë tërheqjeje që është e përshtatshme për ta, duke e bërë të lehtë tërheqjen e fondeve nga llogaria e tyre Ivibet në llogarinë e tyre personale dhe më pas transferimin e tyre në llogarinë e tyre bankare. Ajo që është e rëndësishme është që tërheqjet të kryhen me shumë efikasitet, kështu që nuk duhet të prisni shumë gjatë për paratë tuaja. Vlen të përmendet se tërheqjet janë të koduara duke përdorur teknologjinë SSL, kështu që të gjitha të dhënat personale dhe të kartës së pagesës janë plotësisht të sigurta dhe nuk do të bien në duar të gabuara.

Regjistrimi IvibetRegjistrimi Ivibet

Ivibet – Suporti dhe kontaktet

NjĂ« mbĂ«shtetje e madhe pĂ«r lojtarĂ«t Ă«shtĂ« mundĂ«sia pĂ«r tĂ« kontaktuar stafin e Ivibet. Bookmaker u ofron klientĂ«ve tĂ« saj asistencĂ« 24-orĂ«she. ËshtĂ« e mundur tĂ« kontaktoni shĂ«rbimin e klientit nĂ« çdo kohĂ«, sipas metodĂ«s sĂ« zgjedhjes suaj. Kompania u ofron klientĂ«ve tĂ« saj deri nĂ« 3 forma kontakti, nga tĂ« cilat mjafton tĂ« zgjedhĂ«sh mĂ« tĂ« pĂ«rshtatshmen pĂ«r veten. LojtarĂ«t mund tĂ« kontaktojnĂ« njĂ« punonjĂ«s tĂ« kazinosĂ« me e-mail. Mjafton t’i shkruani stafit mbĂ«shtetĂ«s nĂ« support@ivibet.com ose, nĂ« rast ankese, nĂ« complaint@ivibet.com. Koha mesatare e pritjes pĂ«r njĂ« pĂ«rgjigje Ă«shtĂ« rreth 24 orĂ«. NjĂ« tjetĂ«r mundĂ«si Ă«shtĂ« tĂ« zgjidhni bisedĂ«n e drejtpĂ«rdrejtĂ«. Me kĂ«tĂ«, Ă«shtĂ« e mundur tĂ« flisni me njĂ« konsulent nĂ« kohĂ« reale. Kjo Ă«shtĂ«, sigurisht, mĂ«nyra mĂ« e shpejtĂ« pĂ«r t’i kontaktuar ata. Stafi i shĂ«rbimit tĂ« klientit flet gjuhĂ« tĂ« tilla si anglisht, italisht, frĂ«ngjisht, gjermanisht, spanjisht dhe portugalisht. MundĂ«sia e fundit Ă«shtĂ« tĂ« pĂ«rdorni formularin e kontaktit, i cili mund tĂ« gjendet nĂ« seksionin “Na kontaktoni”.

Ivibet – PĂ«rmbledhje

Si përfundim, mund të thuhet se Ivibet është një vend i shkëlqyer për të luajtur lojërat tuaja të preferuara të kazinosë. Kompania ka organizuar një seksion të pajisur mirë me lojëra nga furnizuesit kryesorë. Ai gjithashtu përmban shumë lojëra elektronike të shkëlqyera të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Me bastet e disponueshme si në formën tradicionale ashtu edhe në ato në internet, ka diçka për çdo lojtar. Vlen të përmendet gjithashtu metoda të përshtatshme pagese me veçori të përshtatshme sigurie. Lojtarët do të vlerësojnë gjithashtu bonusin unik të mirëseardhjes për klientët e sapo regjistruar, si dhe ofertat speciale tërheqëse për përdoruesit e rregullt të kazinosë. Për sa i përket opsioneve të depozitimit dhe tërheqjes, si dhe ofertave dhe shpërblimeve speciale, faqja e Ivibet mund të konkurrojë me guxim me liderët në tregun e lojërave të fatit. Gjithashtu, vlen të vlerësohet profesionalizmi i stafit të shërbimit ndaj klientit, si dhe fakti që ata janë në gjendje të përgjigjen shpejt, duke u dhënë klientëve këshilla dhe duke zgjidhur problemet e tyre. Një avantazh tjetër i shërbimit Ivibet është se funksionon pa probleme në të gjitha pajisjet celulare.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • kufijtĂ« e ulĂ«t tĂ« depozitave dhe tĂ«rheqjeve
 • bonus tĂ«rheqĂ«s pĂ«r mirĂ«seardhje
 • oferta e gjerĂ« e lojĂ«rave elektronike
 • procesim i shpejtĂ« i pagesave
 • shanset konkurruese
 • asnjĂ« aplikacion celular
 • 40 x kĂ«rkesa pĂ«r bast
 • nuk ka mbulim tĂ« ngjarjeve sportive

Regjistrimi IvibetRegjistrimi Ivibet

Ivibet FAQ

Po, Ivibet u ofron lojtarĂ«ve njĂ« program tĂ«rheqĂ«s VIP. E rĂ«ndĂ«sishmja, pĂ«rdoruesit e kazinosĂ« pĂ«rfshihen automatikisht nĂ« tĂ« pasi tĂ« kenĂ« bĂ«rĂ« depozitimin e tyre tĂ« parĂ«. Programi VIP i lejon ata tĂ« mbledhin pikĂ« ndĂ«rsa luajnĂ« lojĂ«rat e tyre tĂ« preferuara. Ai pĂ«rfshin deri nĂ« 30 nivele, tĂ« ndryshme nĂ« bonuse dhe shpĂ«rblime. AnĂ«tarĂ«t VIP marrin çipa falas, oferta ekskluzive, rrotullime falas dhe shĂ«rbim prioritar ndaj klientit. E rĂ«ndĂ«sishmja, çdo 12.5 € fiton 1 pikĂ«. Kursi i kĂ«mbimit Ă«shtĂ« 1=100 CP.

Ivibet është përshtatur shumë mirë për lojërat në pajisjet mobile. Kështu, ju mund ta lundroni lehtësisht automatin tuaj të preferuar, kudo në telefonin ose tabletin tuaj. Për ta bërë këtë, nuk keni nevojë të shkarkoni fare softuer shtesë; gjithçka që duhet të bëni është të ngarkoni faqen e internetit të kazinosë në internet, të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të bëni një depozitë. Lojërat në Ivibet janë plotësisht të pajtueshme me të gjitha pajisjet. Pra, ju mund të përjetoni argëtimin e kazinosë Ivibet në telefonin dhe tabletin tuaj, pavarësisht nga sistemet e tyre operative. Deri më tani, kompania Ivibet nuk ka përgatitur një aplikacion celular për përdoruesit e tij, por siç mund ta shihni, kjo nuk është aspak pengesë.

Procesi i krijimit të një llogarie me Ivibet është shumë i thjeshtë dhe përfshin 3 hapa. Së pari, duhet të plotësoni një formular të shkurtër, ku duhet të përfshini informacione si emri, mbiemri, shteti, monedha e preferuar. Përveç kësaj, ju duhet të përcaktoni një fjalëkalim të sigurt, si dhe të plotësoni fushën me adresën tuaj të emailit. Pasi të keni futur të gjitha të dhënat e kërkuara, këshillohet që t'i hidhni një sy mirë Termave dhe Kushteve dhe Politikës së Privatësisë së Ivibet. Më pas mund të zgjidhni butonin REGJISTROJ. Personi që vendos të përdorë shërbimet e Ivibet duhet të aktivizojë adresën e emailit duke klikuar në një lidhje të veçantë aktivizimi. Kjo dërgohet automatikisht në adresën e dhënë në formularin e regjistrimit. Ekziston gjithashtu një mundësi për të hyrë në shërbim pa aktivizuar më parë llogarinë, por më pas nuk mund të përdorni të gjitha funksionet e tij. Një hap i rëndësishëm është gjithashtu konfirmimi i identitetit tuaj. Kjo mund të bëhet duke siguruar kazinonë Ivibet me dokumentin e duhur. Pasi të jeni regjistruar, gjithçka që duhet të bëni është të hyni në llogarinë tuaj dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Gjatë këtij hapi, ju mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes. Gjëja e fundit që duhet të bëni është të plotësoni pjesën tjetër të informacionit tuaj personal. E rëndësishmja, të gjitha informacionet e dhëna duhet të jenë të sakta.

Shërbimi Ivibet ofron një sërë metodash të ndryshme për depozitimin dhe tërheqjen e fitimeve tuaja. Ju mund të transferoni fondet tuaja duke përdorur një transfertë bankare tradicionale, midis metodave të tjera. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se kjo do të marrë pak kohë. Një tjetër mundësi është të përdorni një Visa ose Mastercard, ose një PaySafeCard me parapagesë. Ivibet ka vënë në dispozicion edhe kuletat elektronike, si Jeton, Neteller ose Skrill. Përdoruesit gjithashtu mund të përdorin kriptovaluta të shumta. Janë deri në 30 prej tyre, dhe përfshijnë Etherum, Monero, Bitcoin ose Dogecoin. Vlen të përmendet se Ivibet nuk ngarkon asnjë komision për transaksionet.

Po, ekziston njĂ« opsion i tillĂ«. Çdo pĂ«rdorues i kazinosĂ« online Ivibet mund tĂ« testojĂ« makinat e tyre tĂ« preferuara tĂ« lojĂ«rave nĂ« njĂ« version demo. PĂ«r ta bĂ«rĂ« kĂ«tĂ«, nuk duhet tĂ« regjistroheni fare nĂ« sajt ose tĂ« depozitoni para nĂ« llogarinĂ« e kazinosĂ«. PĂ«r tĂ« luajtur lojĂ«n, pĂ«rdoren vetĂ«m çipa virtualĂ«. Pasi tĂ« jenĂ« pĂ«rdorur tĂ« gjitha, pĂ«rdoruesi mund tĂ« rifreskojĂ« faqen e kazinosĂ« dhe tĂ« luajĂ« pĂ«rsĂ«ri makinĂ«n demo. LojĂ« falas Ă«shtĂ« njĂ« mĂ«nyrĂ« e shkĂ«lqyer pĂ«r tĂ« fituar pĂ«rvojĂ« dhe njohuri tĂ« vlefshme pa pasur nevojĂ« tĂ« shpenzoni para tĂ« vĂ«rteta.

Që në fillim, lojtari duhet të konfirmojë të dhënat e tij të kontaktit, të cilat janë futur më parë në formularin e regjistrimit. Prandaj, përdoruesi i faqes duhet të aktivizojë lidhjen speciale që i është dërguar automatikisht e-mail-it të tij/saj. Identiteti më pas duhet të konfirmohet duke ofruar dokumentet përkatëse në kazino Ivibet.

Lajmi i mirë është se libralidhësi Ivibet nuk ngarkon komision për tërheqjen e fitimeve. Kostot e transaksionit që rezultojnë nga tërheqja e çmimeve nga llogaria virtuale përballohen nga lojtari. Tarifa shtesë mund të lidhen me bankën në llogarinë e së cilës është porositur pagesa.

E gjitha varet nga oferta specifike speciale që lojtari po përdor. Për shembull, për t'u kualifikuar për një bonus mirëseardhjeje në kazino, fondet duhet të vihen bast 40 herë përpara se të tërhiqen. Kufiri i poshtëm për shanset e basteve sportive kur luani me fonde bonus është 1.8. Ndonjëherë ka edhe kushte të tjera. Këshillohet që paraprakisht të lexoni me kujdes rregullat e një promovimi të caktuar. Kërkesa të tjera mund të përfshijnë: lojëra elektronike specifike në të cilat mund të luhen paratë e bonusit, shanset minimale të basteve sportive, depozitimi minimal për të aktivizuar bonusin, data e marrjes së bonusit.

Ivibet Slovakia , Ivibet Hrvatska , Ivibet Srbija , Ivibet Hungary , Ivibet Azerbaycan , Ivibet Brasil , Ivibet Mexico , Ivibet ÒšĐ°Đ·Đ°Ò›ŃŃ‚Đ°Đœ , Ivibet Armenia , Ivibet Marocco , Ivibet ShqipĂ«ria  , Ivibet MK ,Ivibet Si  , Ivibet MO , Ivibet Cesko

Oferta pĂ«r regjistrim 150 €