Bastet sportive në internet kanë zëvendësuar pothuajse plotësisht format tradicionale të basteve. Për shkak të zhvillimeve në teknologji, ka më shumë opsione që presin për lojtarët. Bastet mund të vendosen në kohë reale dhe, falë aplikacioneve celulare, në çdo vend dhe në çdo kohë.

Regjistrim Bet365Regjistrim Bet365

Reklamë

Në faqen tonë të internetit, ne do t’ju prezantojmë bastshkruesin më të mirë dhe më të besueshëm të Internetit. Ne do të fokusohemi jo vetëm te gjigantët e basteve sportive, si Bet365, por te kompanitë më të vogla që janë gjithashtu të sigurta dhe kanë një ofertë të pasur.
Ne do të paraqesim promovimet ekzistuese të basteshkruesve individualë, bonuset e mirëseardhjes dhe të gjitha informacionet për t’ju mbrojtur nga surprizat e pakëndshme.

1.

50 euro si bonus mirëseardhjeje

2.

Bonus 100% deri në 122 €

Bet365

Historia e Bet365

Historia e Bet365 daton në vitin 2000. Në vitin 2000 Denise Coates bleu emrin e domenit Bet365.com. Sigurisht që deri në fillimin e Bet365.com në formën që dihet sot ka kaluar pak kohë, megjithatë kjo datë mund të konsiderohet si fillimi i kompanisë. Ky ishte një fillim absolut i basteve sportive në internet. Kompanitë që atëherë ishin liderë të tregut – Ladbrokes dhe William Hill – hapën faqet e tyre të internetit me shqetësim dhe mjaft ngadalë. Bet365 vendos gjithçka në një kartë. Ajo vendosi që interneti ishte e ardhmja e basteve sportive dhe filloi të punojë në faqen e internetit shumë shpejt. Bet365.com filloi zyrtarisht të funksionojë në Mars 2001.

Formati i faqes së internetit në vitin 2001 ishte shumë i ngjashëm me atë aktual. Në ato ditë basteshkruesit e tjerë ofronin ligat bazë të futbollit, garat me kuaj, sportet amerikane. Por oferta e tyre ishte shumë e kufizuar. Bet365, si subjekti i parë, ofroi kaq shumë opsione bastesh. Ai ofroi baste në disa dhjetëra liga të tjera futbolli, si dhe atletikë, bowling, boks, kriket, çiklizëm, shigjeta, golf, basketboll ndërkombëtar dhe hokej, Formula 1, motoçikleta, NASCAR, bilardo, regbi, biliardo, gara në autostradë, tenis , dhe sporte të tjera. Sot ky është standardi. Por Bet365 Albania ishte subjekti i parë me një ofertë të tillë. Parimi ishte mjaft i thjeshtë. Kudo që të jeni dhe sido që të jetë koha, gjithmonë do të gjeni mundësi bastesh në Bet365.

Në vitin 2004, Bet365 plotësoi ofertën e saj me poker. Në vitin e ardhshëm, ajo hoqi dorë plotësisht nga pikat e palëvizshme dhe u fokusua në biznesin e internetit. Në vitin 2008 shtoi bingo dhe në 2011 u lançua versioni i parë i basteve celulare.

Në përgjithësi, nuk ka “anët e zeza” në historinë e Bet365. Kompania ka përmbushur gjithmonë detyrimet e saj ndaj lojtarëve, ka ofruar shërbime të shkëlqyera ndaj klientit dhe trajton veprime bamirësie nëpërmjet fondacionit të saj. Kështu, nëse jeni duke kërkuar për një libralidhës të sigurt, të qëndrueshëm dhe miqësor, Bet365 është një zgjedhje e qartë.

Regjistrim Bet365Regjistrim Bet365

Reklamë

Regjistrimi në Bet365

Sipas mendimit tim, Bet365 Shqipëria është një nga prodhuesit më të mirë të basteve në treg. Por përpara se të shijoni ofertën e Bet365, duhet të regjistroheni dhe të hapni një llogari lojtari. Procedura është e thjeshtë dhe nuk ka gjasa të shkaktojë ndonjë problem. Megjithatë, ka disa nuanca të vogla që duhet t’i kushtoni vëmendje për të shmangur surprizat e pakëndshme në të ardhmen. Kur ta lexoni, do të dini gjithçka që është e nevojshme për t’u regjistruar siç duhet në Bet365 dhe për të hapur një llogari lojtari. Aty do të gjeni gjithashtu të gjitha informacionet rreth funksioneve të disponueshme në llogarinë tuaj. Si të regjistroheni në Bet365?

Pagesat dhe tërheqjet nga Bet365

Përcaktimi i një mënyre pagese ose tërheqjeje në lidhje me llogarinë Bet365 është një nga aspektet më të rëndësishme të përdorimit tuaj të platformës Bet365. Ky aspekt shpesh nënvlerësohet në rishikime. Informacioni i bazuar në përvojën tonë dhe i paraqitur në faqen tonë të internetit do t’ju ndihmojë të zgjidhni mënyrën më të përshtatshme të pagesës. Dhe Bet365 ofron vërtet shumë mënyra pagese. Përvoja jonë përshkruhet në postimin: baste.bet/depozitimi-i-fondeve-dhe-terheqja-e-fondeve-nga-llogaria-bet365

Bet365: aplikacioni celular

Nëse preferoni të vendosni baste përmes pajisjes tuaj celulare, ne kemi një lajm të mirë për ju. Aplikacioni celular Bet365 është mënyra më e mirë për të vendosur baste. Në artikullin tonë do të mësoni gjithçka rreth aplikacionit celular Bet365. Ne do të ndajmë përvojat tona me atë që funksionon në mënyrë ideale dhe çfarë funksionon pak më keq. Por për një gjë jemi të sigurt. Aplikacioni Bet 365 është me të vërtetë një zgjedhje ideale. Këtu do të gjeni vlerësimin, përvojat dhe këshillat tona: baste.bet/aplikacioni-celular-bet365-si-ta-instaloni-ne-android-dhe-ios-avantazhet-dhe-disavantazhet

Bet365: baste live

Aktualisht, ka shumë kompani që operojnë në tregun e argëtimit online. Shumica e tyre ofrojnë “bast live”. Por a është ndonjë prej tyre në gjendje të barazojë Bet365 në ofertën e saj dhe cilësinë e panelit të basteve? Unë vërtet dyshoj për këtë. Për mua, oferta e Bet365 Albania është një shembull i paarritshëm. Në ofertën Bet365 të gjithë do të gjejnë diçka për veten e tyre. I gjithë paneli funksionon në mënyrë intuitive dhe nuk duhet t’i shkaktojë asnjë problem askujt. Ne i paraqesim të gjitha përvojat dhe këshillat tona në artikullin e dedikuar: baste.bet/baste-live-me-bet365

Ju lutemi vini re se bastet duhet të jenë vetëm argëtuese. Luaj bixhoz në një mënyrë të përgjegjshme. Tingëllon si një zhgënjim, por kjo është një këshillë e sinqertë. Asnjëherë mos vini bast shuma që mund të kenë një ndikim negativ në jetën tuaj të përditshme. Mundohuni të përcaktoni kufijtë e shumave dhe kohës që shpenzoni për bast. Kjo eshte shume e rendesishme. Pavarësisht pamjes, është shumë e lehtë të bëhesh i varur. Mundohuni të monitoroni mënyrën tuaj të sjelljes së lojërave të fatit. Do të gjeni një seksion të “bixhozit të përgjegjshëm” në faqen e çdo faqeje bastesh. Përdoreni këtë këshillë për të mirën tuaj.

Bet365 FAQ

Për të kërkuar bastet tuaja falas thjesht zgjidhni butonin e pretendimit kur bëni depozitën tuaj. Përndryshe, ju mund t'i kërkoni ato në seksionin tuaj Ofertat e Mia brenda 30 ditëve nga regjistrimi i llogarisë suaj.

Bet365 është një nga prodhuesit më të mëdhenj të basteve, me një bazë të madhe klientësh që duhet të tërheqin para rregullisht. Mënyra më e shpejtë e tërheqjes së libralidhësve është nëpërmjet një karte debiti dhe përpunohet nga një deri në tre ditë, megjithëse për disa llogari fondet mund të kreditohen brenda dy orëve.

Ju mund të bëni një tërheqje nga seksioni Tërheqje nëpërmjet Bankës në menynë e llogarisë. Aty ku është e mundur, të gjitha tërheqjet përpunohen duke përdorur metodën e pagesës nga e cila fillimisht janë depozituar fondet. Ne ju këshillojmë që të siguroheni se mënyra juaj e regjistruar e pagesës është mënyra në të cilën dëshironi të tërhiqeni.

Jo, bastet tuaja falas në llogarinë tuaj nuk mund të tërhiqen, por fitimet si rezultat i vendosjes së basteve falas të sporteve do të kreditohen në portofolin tuaj kryesor dhe janë të lira për t'u përdorur në dispozicionin tuaj. Aksioni juaj origjinal i 'bastit falas' nuk do t'ju kthehet.

Për të verifikuar identitetin tuaj, mund t'ju kërkojmë të jepni një kopje të identitetit fotografik, si p.sh. një kopje të pasaportës, kartës së identitetit, lejes së drejtimit ose një dokument që konfirmon adresën tuaj të banimit, si p.sh. një faturë shërbimi.

Ju mund të përdorni shërbimin e transmetimit të drejtpërdrejtë përmes desktopit ose pajisjes tuaj celulare, në mënyrë që të mund të shikoni ekipet tuaja të preferuara në çdo kohë dhe kudo. Mbani në mend se transmetimi i drejtpërdrejtë i bet365 nuk është teknikisht falas. Ju duhet të keni fonde në llogarinë tuaj ose të keni vënë një bast në 24 orët e fundit për të përdorur këtë shërbim.

Bet 365 , Bet365 Hvatska , Bet365 Slovacko , , Bet365 Hungary , Bet365 Azerbaycan , Bet365 Mexico , Bet365 Қазақстан , Bet365 Armenia , Bet365 Marocco , Bet365 Shqipëria , Bet365 MK , Bet365 Si , Bet365 MO