22Bet

Bonus

Bonus 100% deri në 122 €

Promovimet
  • Baste sportive: Bonus 100% deri në 122 €
Regjistrim Regjistrim
Tani ka një shumëllojshmëri të gjerë kompanish që operojnë në tregun e argëtimit online, të cilat ndryshojnë në ofertat dhe madhësinë e tyre. Një nga lojtarët më të mëdhenj që përcakton drejtimin e industrisë është padyshim 22bet.
Falë një strategjie shumë të mirë, kompania e cila është në treg që nga viti 2017, tashmë e ka bërë të njohur praninë e saj dhe di mirë të krijojë markën e saj. Progresi i shpejtë që po shënon është kryesisht për shkak të gamës së gjerë të ofertave, një nga pjesët kryesore të së cilës është sporti elektronik. Këtu është e mundur të vendosni baste në një shkallë shumë të gjerë. Marka është në pronësi të Marikit Holdings Ltd dhe licenca është lëshuar nga Curacao eGaming. Kjo vërteton se 22bet funksionon plotësisht ligjërisht, por rregulloret në disa vende nënkuptojnë se qasja në portal është e bllokuar. Megjithatë, oferta e paraqitur nga 22bet është shumë interesante.

Baste sportive në 22bet

Oferta e çdo kompanie bastesh zakonisht fillon me bastet sportive dhe është saktësisht e njëjta gjë këtu. 22Bet ka në ofertën e saj një numër të madh lojërash ekipore të njohura në të gjithë botën. Këtu është e mundur të vihet bast në ndeshjet e futbollit, basketbollit, bejsbollit ose NFL. Kjo është oferta kryesore e basteshkruesve dhe është e mundur të gjesh lojëra nga e gjithë bota. Ekzistojnë gjithashtu liga shumë të veçanta, gjë që e bën shumë të madh numrin e ngjarjeve të disponueshme çdo ditë. Motorsportet janë gjithashtu një pjesë e rëndësishme e ofertës së 22bet. Këtu mund të gjeni shumë nga ngjarjet për të cilat janë të famshme garat e Formula 1 ose MotoGP. Vlen gjithashtu të theksohet se kompania ka oferta speciale për ngjarjet më të rëndësishme, për këtë arsye mund të gjeni atje të gjitha llojet e kupave të botës apo kampionateve kontinentale.

Përveç sporteve tradicionale, 22bet është vendi për të gjetur një paketë të gjerë të ofertave të sporteve elektronike. Këtu mund të gjeni lojëra të tilla si CS:GO, Dota 2 ose League of Legends. Ky është vetëm një zëvendësim, pasi në thelb krijuesi i basteve ofron shumë më tepër lojëra në portofolin e tij. Për këtë arsye, është një nga pikat më të ndritura në ofertën shumë të gjerë.

Lojërat kazino të disponueshme në 22bet

Ky është elementi i dytë më i rëndësishëm i ofertës së çdo platforme bastesh. Lojërat e kazinosë janë plotësuesi i përsosur i basteve sportive dhe një pushim nga jeta e përditshme. Për këtë arsye, 22bet ka prezantuar në platformën e saj shumë lojëra të njohura nga kazinotë reale. Aktualisht, është e mundur të luhen më shumë se 100 tituj, të cilët ndryshojnë në aspekte të ndryshme. Numri i madh i lojërave kërkon që platforma të funksionojë shumë mirë. Nuk është e nevojshme të shqetësoheni për këtë në 22bet Kosova sepse gjithçka funksionon në mënyrën e duhur.
Gama e gjerë e lojërave të libralidhësve përfshin shumë tituj kyç. Këto përfshijnë lojëra të tilla si poker dhe baccarat. Përveç kësaj, një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave slot, ruletë ose blackjack mund të luhen brenda kazinosë. Lojërat ofrohen nga marka që janë të njohura në të gjithë botën dhe në veçanti duhet të veçohen Microgaming ose Betsense. Falë tyre, platforma e libralidhësve funksionon pa probleme dhe pa asnjë pengesë.

Lojëra kazino dhe baste sportive live

Përveç mundësisë standarde të vendosjes së basteve sportive dhe luajtjes së lojërave të kazinosë, krijuesi i basteve ofron një opsion “live”. Në këtë mënyrë, çdo ngjarje sportive mund të ndiqet drejtpërdrejt dhe një bast mund të dërgohet në çdo kohë gjatë ndeshjes. Kjo bën të mundur monitorimin e situatës së fushës në kohë reale dhe marrjen e vendimeve bazuar në ngjarjet aktuale. Në këtë mënyrë, është e mundur të vihet bast për rezultatin e një ndeshjeje ose se kush do të shënojë më pas. Opsionet janë të disponueshme në varësi të sportit në fjalë. Në rastin e kazinosë live, ajo ofron mundësinë për të luajtur me njerëz nga e gjithë bota. Kjo i lejon çdo lojtari të testojë veten në një lojë të vërtetë. Ndër lojërat e kazinosë, tituj të tillë si poker, baccarat dhe ruletë mund të theksohen edhe një herë. Këto janë disa nga lojërat më të njohura në këtë format. Ngjarjet e drejtpërdrejta zhvillohen gjithashtu shumë mirë dhe kjo falë markave të tilla si Authentic Gaming, LuckyStreak dhe SA Gaming. Gama e kompanive që bashkëpunojnë me 22bet është shumë e gjerë, duke siguruar lojëra të nivelit të lartë.

Variacionet e pokerit janë të disponueshme në 22bet

Është një nga lojërat më të njohura me letra në botë dhe e zakonshme në çdo kazino. Është pokeri ai që tërheq lojtarë nga e gjithë bota në 22bet sepse duan të ndiejnë eksitimin. Kjo lojë është thelbi i çdo kazinoje dhe është saktësisht e njëjta gjë me këtë kompani. Para së gjithash, është e rëndësishme të përmendet se 22bet ofron një shumëllojshmëri të gjerë të varianteve të pokerit. Në fakt, është e mundur të gjesh 80 variacione të tij. Përveç lojërave tradicionale si Hold’em ose me 5 letra, lojtarët mund të gjejnë tituj të tillë si Power Poker, Deuces Wild ose Poker Pursuit. Gama e lojërave që ofrohen është shumë e gjerë dhe mundësia për të luajtur live thekson më tej veçantinë e saj. Vlen gjithashtu të përmendet lobi i pokerit që funksionon mirë, i cili lejon një numër shumë të madh lojtarësh të lidhen njëkohësisht pa asnjë problem me rrjetin.

Aksesi në celular 22bet

Të kesh një aplikacion celular në biznesin e argëtimit online është një domosdoshmëri e vërtetë. Pa të, është e vështirë të luftosh për një numër të madh fansash të portalit. Për këtë arsye, 22bet ofron mundësinë e shkarkimit të një aplikacioni special për pajisjet mobile që funksionojnë në Android dhe iOS. Aplikacioni i lejon përdoruesit të identifikohen në llogarinë e tyre 22bet. Ai lejon të përpunohen të gjitha pagesat dhe ofron saktësisht të njëjtat mundësi si platforma. Kjo do të thotë se është e mundur të vendosni baste sportive standarde dhe të drejtpërdrejta, si dhe të luani lojëra kazino. Kjo i lejon lojtarit të aksesojë platformën dhe të shikojë rezultatet e tij në kohë reale, edhe kur ai është në lëvizje. Kjo e bën 22bet një nga lojtarët kryesorë në tregun e argvtimit. Vlen të theksohet se aplikacioni mund të shkarkohet në portalin 22bet, pasi nuk është në AppStore apo Google Play. Pasi të shkarkohet, funksionimi i tij është shumë i thjeshtë dhe gjithçka funksionon pa ankesën më të vogël.

Metodat e përpunimit të pagesave në 22bet

Ky është një aspekt tjetër i rëndësishëm për të cilin duhet të punojë çdo kompani bastesh, pasi mënyra se si funksionojnë transfertat nga dhe në llogarinë është një fakt i rëndësishëm për çdo lojtar. Kur lindin ndonjë problem në këtë rast, ato mund të përkthehen në popullaritet të dobët të portalit. Duke parë se si funksionon 22bet, mund të jetë i sigurt se pagesat funksionojnë siç pritej. Ekzistojnë një sërë metodash të ndryshme në dispozicion të përdoruesve. Vlen të filloni me një transfertë bankare tradicionale ose karta krediti. Përveç këtyre, lojtarët mund të përdorin shërbime të tilla si EcoPayz ose Skrill. Për më tepër, pagesat mund të bëhen duke përdorur kriptovaluta dhe madje edhe Steam. Vlen të kihen parasysh kufijtë e zbatueshëm. Për depozitat në llogari, vlera minimale e transferimit është 1€ dhe tërheqjet janë të pakufizuara. Kufizimet e vetme mund të jenë për shkak të teknologjive të përdorura dhe nëse secila teknologji vendos kufizimet e veta.

Shërbimi ndaj klientit në 22bet

Duke pasur parasysh interesin në rritje për shërbimet dhe problemet e mundshme që lidhen me biznesin, kompania ka vendosur të hapë një Helpdesk. Ky është një vend ku çdo përdorues mund të gjejë këshilla për një temë që po i bën të pakënaqur. Është vendi ku përdoruesit mund të raportojnë çdo problem me funksionimin e portalit. Këtu duhet të raportoni kur shfaqen pagesa të papërpunuara ose shpërblime të llogaritura gabimisht. Nëse lind ndonjë problem, çdo përdorues mund të raportojë te kujdesi ndaj klientit i cili funksionon 24 orë në ditë. Mënyra më e lehtë e kontaktit është biseda në internet, ku një këshilltar mund ta udhëheqë pjesëmarrësin në procesin e zgjidhjes së problemeve. Për të shkuar më tej, kompania ofron një call-centre të aftë për t’u shërbyer klientëve në 28 gjuhë të ndryshme. Kjo është një gjë e rrallë në treg duke bërë që numri i përdoruesve të 22betit të rritet vazhdimisht. Një adresë e-mail efikase është vënë në dispozicion të përdoruesve nëse shfaqen vështirësi teknike që kërkojnë analiza më të thella.

Si të krijoj një llogari në 22bet?

Nuk është një detyrë e vështirë dhe duhen vetëm disa momente për të qenë në gjendje të merrni pjesë aktive në sipërmarrjen e ofruar nga 22bet. Çdo përdorues ka mundësinë të krijojë një llogari në modalitetin e plotë dhe duke përdorur mediat sociale. Kështu, është e mundur të krijoni një llogari të plotë ose të përdorni mediat sociale për një hyrje të shpejtë. Në secilin rast, është e nevojshme të futni informacione të tilla si një adresë emaili ose një numër telefoni. Përveç kësaj, përdoruesi duhet të sigurojë informacione të tilla bazë si emri dhe monedha e faturimit. Është e nevojshme të konfirmohen kushtet e kontratës dhe që përdoruesi të jetë së paku 18 vjeç. Pasi të jenë futur të gjitha të dhënat dhe të jetë regjistruar llogaria, përdoruesi duhet të presë ende për verifikim. Ky proces kryhet duke ngarkuar një skanim të provave në sistem. Të dhënat nga dokumenti më pas krahasohen me informacionin e futur gjatë identifikimit dhe kontrollohen për konsistencë. Ky është një hap themelor drejt përdorimit të funksionalitetit të plotë të llogarisë së përdoruesit.

Përmbledhje

22bet është një platformë bastesh që, pavarësisht ekzistencës së saj të shkurtër, ka shumë për të ofruar. Një shumëllojshmëri e gjerë e basteve sportive dhe e-sportive i bëjnë mundësitë e basteve shumë të gjera. Mbi të gjitha për sa i përket ngjarjeve të disponueshme dhe mundësisë së konfigurimit të një ngjarjeje të caktuar. Përveç kësaj, vlen të përmendet kazinoja, e cila funksionon në mënyrë të përsosur. Lojërat ofrohen nga prodhuesit kryesorë, kështu që është e mundur të siguroheni që funksionon mirë dhe pa probleme. Të dy opsionet janë gjithashtu të disponueshme në modalitetin live, gjë që përmirëson shumë përvojën e lojës. Përveç kësaj, vlen të përmendet gamën shumë të gjerë të opsioneve të pokerit, me rreth 80 variante të disponueshme. Kjo nga ana tjetër kërkon që transaksionet me para të gatshme të funksionojnë shumë mirë. Ky është pikërisht rasti me 22bet, pasi si transfertat ashtu edhe tërheqjet nga llogaria nuk kanë probleme të mëdha. Nëse ka ndonjë pyetje, kujdesi i klientit është i disponueshëm për të ndihmuar në zgjidhjen e ndonjë që del. Procesi i regjistrimit është një nga ato shumë të thjeshta, megjithatë, ai kërkon që përdoruesi të dërgojë një skanim të dokumentit të tij. Si përfundim, 22bet është një libralidhës që ia vlen të kihet parasysh, pasi oferta e saj është një nga ato shumë të mira dhe diversiteti i madh është një tjetër aset.

22bet HR , 22bet SK , 22bet RS , 22bet HU , 22bet AZ , 22bet BR , 22bet MX , 22bet KZ , 22bet ARM , 22bet Marocco , 22bet Shqipëria , 22bet MK , 22bet Si , 22bet MO , 22Bet Cesko

Bonus 100% deri në 122 €