Coinplay

Bonus

bonus mirëseardhjeje deri në 5,000 USDT

Promovimet
  • baste sportive: bonus mirëseardhjeje deri në 5,000 USDT
Regjistrim Regjistrim
Kriptomonedhat po rezultojnë gjithnjë e më të njohura në botën e basteve online për shkak të shpejtësisë dhe komoditetit të tyre. Natyra e decentralizuar dhe e aksesueshme e kriptos do të thotë që ajo mund të depozitohet dhe tërhiqet menjëherë, në vend që të pritet deri në tre ditë për një transfertë bankare. Përdoruesit e kriptos gjithashtu qëndrojnë në kontroll të fondeve të tyre, pasi nuk ka banka për të bllokuar pagesat dhe asnjë ndërmjetës për të shtuar tarifa.
Coinplay ka ofruar shërbime të librave sportiv kripto dhe kazino për më shumë se pesë vjet. Platforma miqësore për përdoruesit ofron baste në sporte, esports, kazino live, lojëra dhe lojëra elektronike, duke u ofruar përdoruesve të saj shanse më të larta se platformat e tjera të basteve. Ai mbështet më shumë se 40 kriptovaluta dhe mund të merrni edhe një bonus mirëseardhjeje 100% në depozitën tuaj të parë deri në 5,000 USDT.

3 hapa për t’u regjistruar në Coinplay

Krijoni një llogari: Klikoni butonin “Regjistrohu” në pjesën e sipërme djathtas të faqes së internetit. Plotësoni adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin në formularin që shfaqet dhe pranoni termat dhe kushtet. Përndryshe, mund të përdorni një llogari të mediave sociale për t’u regjistruar.
Bëni një depozitë: Klikoni butonin “Depozitim”, zgjidhni një kriptomonedhë dhe më pas transferoni monedhat tuaja në adresën e portofolit të shfaqur në ekran. Nëse nuk keni ende ndonjë kripto, mund të klikoni “Bli kripto”, zgjidhni një nga opsionet dhe ndiqni udhëzimet për të bërë një blerje.
Filloni të bastni: Kriptoja juaj duhet të arrijë në llogarinë tuaj shumë shpejt pasi depozitat përpunohen në çast. Më pas mund të klikoni në skedën Sport, Esports ose Kazino, të zgjidhni diçka për të bastuar dhe të vendosni një bast.

Historia dhe rregulloret

Coinplay ka një histori mbresëlënëse. Në më shumë se pesë vjet funksionim, faqja e librave sportiv të kriptove ka mbrojtur përdoruesit e saj dhe fondet e tyre nga hakimet dhe krimet kibernetike dhe ka marrë reagime pozitive nga klientët gjatë gjithë asaj kohe.
Coinplay është në pronësi dhe operuar nga Envision Digital N.V. Që nga fillimi i tij, Coinplay ka shtuar qindra lojëra, ka shtuar mbështetje në më shumë se 60 gjuhë dhe ka lëshuar një version celular të platformës. Ajo gjithashtu ka krijuar partneritete me kompani të tilla si Coinzilla, Bitmedia dhe TelecomAsia.
Envision Digital N.V., kompania që zotëron dhe operon Coinplay, është e regjistruar sipas ligjeve të Curaçao (numri i regjistrimit 140286) dhe rregullohet dhe licencohet nga Antillephone N.V. (licenca nr. 8048/JAZ2016-046). VINIAMER LIMITED, një filial në pronësi të plotë të Envision Digitial N.V., është i regjistruar në Qipro (numri i regjistrimit HE404868).
Si një industri relativisht e re, kriptos i mungon rregullimi në shumë vende, me disa vende që madje mbysin inovacionin me ligjet anti-kripto. Për këtë arsye, shumë biznese të kriptove regjistrohen dhe i bazojnë operacionet e tyre në juridiksione progresive me ligje miqësore me kripto, si Curaçao dhe Qipro.

A është Coinplay i sigurt?

Siguria duhet të jetë një nga prioritetet tuaja kryesore kur zgjidhni një platformë të librave sportiv kripto, pasi dëshironi të dini se fondet tuaja do të mbahen të sigurta. Coinplay ka një histori të fortë pasi ka mbrojtur gjithmonë fondet e përdoruesve nga hakimet dhe sulmet kibernetike. Të gjitha transaksionet në Coinplay janë plotësisht transparente dhe mund të gjurmohen në blockchain.
Platforma ka veçori të forta sigurie për të parandaluar hyrjen e paautorizuar në llogarinë tuaj. Kriptimi SSL nga skaji në fund përdoret për të mbrojtur të dhënat tuaja, kërkohet një kod konfirmimi kur identifikoheni nga një pajisje ose adresë IP e re dhe mund të konfiguroni vërtetimin me dy faktorë dhe pyetjet e sigurisë.
Coinplay deklaron se plotëson kriteret e një kazinoje “të sigurt dhe të drejtë” pasi paguan të gjitha fitimet legjitime dhe nuk përfshihet në asnjë praktikë mashtruese. Gjithashtu siguron që përdoruesit të krijojnë vetëm një llogari dhe t’u përmbahen të gjitha kufijve dhe rregullave për t’u siguruar që ata të mos dëmtojnë interesat e tyre ose të përdoruesve të tjerë.
Coinplay përdor gjithmonë një gjenerues numrash të rastësishëm për të përcaktuar rezultatin e lojërave të kazinosë (përveç lojërave të kazinosë live) për të siguruar integritetin e tyre. Sistemi që përdor është standard i industrisë dhe është testuar tërësisht duke ekzekutuar dhe analizuar mijëra lojëra për të siguruar rastësi të qëndrueshme.

Opsionet e basteve të disponueshme në Coinplay

Coinplay ofron një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të librave sportiv kripto dhe kazinove, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra me letra, kazino live, sporte dhe esporte. Mund të lundroni lehtësisht në kategorinë tuaj të zgjedhur dhe të shihni se cilat opsione janë të njohura me përdoruesit e tjerë.
Bastet sportive
Opsionet e zgjedhjes sportive të disponueshëm në Coinplay janë të gjera. Në seksionin para ndeshjes, do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë sportesh për të vendosur bastin. Këto përfshijnë sportet më të njohura, si futbolli, basketbolli, tenisi, golfi dhe futbolli amerikan, si dhe sportet më të panjohura, të tilla si pelota baske, shahu, artet marciale, kabaddi dhe hedhja. Mund të vini bast edhe për ngjarje jo sportive, si moti, politika dhe ngjarjet kulturore.
Nëse keni liga të preferuara në të cilat dëshironi të jeni në gjendje të navigoni shpejt, mund t’i shtoni ato në miniaplikacionin “Kampionati kryesor”. Mund të gjeni gjithashtu një përzgjedhje ditore të ndeshjeve kryesore në menynë e majtë nën miniaplikacionin “Kampionati kryesor”. Madje mund ta personalizoni ekranin tuaj në cilësimet e llogarisë duke zgjedhur paraprakisht sportet për të cilat dëshironi të bastni dhe duke fshehur të tjerët.
Coinplay ofron të gjitha tregjet kryesore të basteve, të tilla si rezultati, totali, rezultati i saktë, handikapi dhe shansi i dyfishtë. Përveç këtyre opsioneve, ju mund të bastni në tregjet statistikore, si golashënuesit, këndet, pozicionet jashtë loje, gjuajtjet dhe letrat.
Coinplay dallon vërtet nga konkurrenca kur bëhet fjalë për informacionin e dobishëm të dhënë në faqet e ngjarjeve. Përdoruesit mund të kenë akses në të dhënat e paraafishimit të plotë për një sërë gjërash, duke përfshirë formën aktuale të ekipeve, renditjen e kampionatit, rezultatet e fundit, statistikat ballë për ballë dhe madje edhe motin e pritshëm për kohën e ngjarjes.
Shumica e tregjeve të basteve para ndeshjes janë gjithashtu të disponueshme për baste live. Për më tepër, disa ngjarje kanë transmetime video të drejtpërdrejta që përdoruesit mund t’i shikojnë përmes Coinplay. Mund të personalizoni edhe mënyrën se si shfaqet luajtësi i videos.

Esportet

Me popullaritetin në rritje të turneve esports, Coinplay u shërben edhe fansave të esports, duke e bërë të thjeshtë gjetjen e ndeshjeve specifike që ju pëlqejnë nën menunë e esports. Ju mund të vendosni lehtësisht baste esports para ndeshjes në të njëjtën mënyrë si bastet në sportet tradicionale. Disiplinat më të njohura të sporteve elektronike janë të disponueshme në Coinplay, duke përfshirë CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive), Dota 2, League of Legends, Valorant, Starcraft II, Rainbow Six, Overwatch dhe Call of Duty.
Ju gjithashtu mund të bastni për ndeshjet në vazhdim në seksionin Live. Ka transmetime të drejtpërdrejta të disponueshme për shumicën e ndeshjeve, të cilat përdoruesit mund t’i shikojnë përmes Coimplay në të njëjtin ekran ku vendosin bastet e tyre. Ekzistojnë tregje specifike të disponueshme për secilën disiplinë, si bastet “Rundi i pistoletës” për CS:GO dhe bastet Creeps, Aegis dhe Roshan për Dota 2.

Lojëra

Coinplay synon t’i bëjë më argëtuese lojërat e bixhozit kripto. Si dhe lojërat klasike me letra, do të gjeni një shumëllojshmëri lojërash unike me mekanikë të ndryshëm, disa prej tyre të frymëzuara nga filma dhe seriale televizive të njohura. Ka më shumë se 130 lojëra për të zgjedhur, dhe opsionet më të njohura përfshijnë 21, Lucky Wheel, Apple of Fortune, Fruit Blast dhe Solitaire.

Slots

Ka shumë zgjedhje kur bëhet fjalë për lojëra elektronike në Coinplay, me më shumë se 3000 opsione për t’ju mbajtur të argëtuar, duke ofruar dizajne dhe mekanikë të ndryshëm. Ato përfshijnë klasikët, lojërat më të fundit të videove dhe lojërat elektronike të çmimit të Bitcoin. Lojërat e preferuara mes përdoruesve përfshijnë 777, Big Wild Buffalo dhe Explorer’s Gold.
Kategoria “Blini bonus” ofron një mundësi për të marrë disa çmime të shkëlqyera, pasi mund të blini rrotullime bonus ndërsa luani lojëra elektronike. Ekzistojnë gjithashtu lojëra elektronike falas për të luajtur që janë në dispozicion pa u regjistruar, duke ofruar një mënyrë të shkëlqyer për t’u njohur me platformën përpara se të bëni një depozitë.

Kazino live

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në Coinplay ju japin një shans për të shijuar përvojën e drejtpërdrejtë të kazinosë nga komoditeti i shtëpisë tuaj ose ndërsa jeni në lëvizje me pajisjen tuaj celulare. Ka më shumë se 300 tavolina live në dispozicion, duke ofruar një shumëllojshmëri lojërash dhe tregtarësh. Ruleta, blackjack, baccarat dhe poker janë disa nga lojërat më të luajtura në kazino live.
Përdoruesit mund të jenë të sigurt në drejtësinë e lojës pasi mund të shikojnë transmetimin e drejtpërdrejtë të tregtarit. Ka gjithashtu shfaqje lojërash që të kujtojnë shfaqjet e famshme televizive në kazino live, me lojëra të njohura duke përfshirë Mega Wheel dhe Lightning Roulette.

Depozita bankare dhe kripto

Nuk ka opsione të depozitave fiat të disponueshme në Coinplay pasi të gjitha depozitat dhe tërheqjet bëhen me kripto. Coinplay nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat ose tërheqjet, por do të ketë ende tarifa të rrjetit blockchain për të paguar që ndryshojnë sipas kriptomonedhës së përdorur.
Ju mund të bëni depozita në 40+ kriptovaluta, duke përfshirë Bitcoin, Ethereum, Tether, USD Coin, Solana, Avalanche, Litecoin, Binance Coin, Binance USD, Dogecoin, Tron dhe Chainlink. Ju gjithashtu mund të bastni me kriptovaluta të ndryshme njëkohësisht duke përdorur një llogari me shumë monedha.

Promovimet dhe bonuset

Coinplay synon të tërheqë përdorues të rinj dhe të kënaqë klientët ekzistues me një sërë ofertash. Bonusi i mirëseardhjes i platformës është veçanërisht tërheqës. Përdoruesit e rinj marrin 100% në depozitën e tyre të parë deri në 5,000 USDT. Ata gjithashtu do të marrin 40 rrotullime falas.
Platforma gjithashtu ofron kthim parash. Ju mund të fitoni kthim parash për çdo bast të para-ndeshjes dhe bast të drejtpërdrejtë sportiv që vendosni, si dhe në çdo bast që vendosni në lojëra në seksionin e kazinosë.
Oferta të tjera nga të cilat mund të përfitojnë përdoruesit e Coinplay përfshijnë pikat promovuese për vendosjen e basteve, sigurimin 100% të basteve dhe çmime të vlefshme çdo javë.

A duhet të luani në Coinplay?

Me mbi pesë vjet përvojë dhe një histori të fortë, Coinplay është vendosur në industrinë e argëtimit online të kriptove dhe kazinove si një platformë e besuar që ofron një mjedis të sigurt dhe argëtues për përdoruesit e tij.
Shumëllojshmëria e opsioneve dhe lojërave të basteve që ofrohen është e konsiderueshme dhe inovative. Ai përfshin sportet, sportet elektronike, lojërat me letra, lojërat elektronike dhe kazinonë live, duke përfshirë të preferuarat klasike dhe mundësi të reja dhe të paqarta.
Coinplay mund shumë nga konkurrentët e tij duke ofruar disa nga shanset më të larta të basteve kripto në treg, dhe platforma është krijuar për të qenë miqësore për përdoruesit si për të ardhurit ashtu edhe për përdoruesit me përvojë.
Oferta 100% e bonusit të mirëseardhjes e bën Coinplay një zgjedhje veçanërisht tërheqëse për këdo që kërkon të vendosë baste me kripto, dhe nëse keni ndonjë pyetje, mund të kontaktoni ekipin e ndihmës së ndihmës së klientit të Coinplay në çdo kohë.

Coinplay Slovakia , Coinplay Hrvatska , Coinplay Srbija , Coinplay Hungary , Coinplay Azerbaycan , Coinplay Brasil , Coinplay Mexico , Coinplay Қазақстан , Coinplay Armenia , Coinplay Marocco , Coinplay Albania , Coinplay MK , Coinplay Si , Coinplay MO , Coinplay Cesko

bonus mirëseardhjeje deri në 5,000 USDT