20bet

Bonus

Bonus prej 100 € për të filluar

Promovimet
 • Baste sportive: 100 €/$
 • Kazino: 120 €/$ + 120 FS
Regjistrim Regjistrim

20bet është një kompani mjaft e njohur kohët e fundit, prej vitit 2018. Baza e basteve 20bet është e licencuar nga autoriteti Curacao Gaming dhe është pjesë e TechSolutions Group NV, një lider global në bastet sportive dhe lojërat në internet. Interesant është fakti se kjo kompani përfshin edhe emra të tjera të njohura si: 22Bet dhe National Casino. Fillimisht, faqja e lojërave të fatit ofronte vetëm baste sportive. Aktualisht, ajo është tashmë një kazino shumë e zhvilluar që ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shumë promovime tërheqëse për lojtarët. Përdoruesit kanë më shumë se 3500 lojëra kazino dhe lojëra bastesh sportive për të zgjedhur. Në faqe, ka gjithashtu 1000 lojëra me një jackpot për t’u fituar. Kompania bashkëpunon me ofruesit kryesorë të lojërave si Microgamin, Belatra, Evoplay, iSoftBet, NetEnt. Kazino 20bet u ofron përdoruesve të saj lojëra elektronike 3D, lojëra elektronike klasike dhe video lojëra. Përveç kësaj, ajo gjithashtu ofron produkte të lojërave të fatit si kazino, baste sportive, baste live dhe kazino live në faqen e saj. Bastet kryesore të kompanisw janë në turne futbolli (Seria A, Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga). Përveç futbollit, mund të vendosim bast edhe në volejboll, hokej mbi akull, pingpong, tenis apo basketboll. Zgjedhja përfshin gjithashtu lojëra të tilla të njohura kazino si Ruleta, Blackjack, Baccarat dhe Poker.

20bet ofron argëtim të sigurt për lojtarë nga shumë vende të ndryshme. Faqja e internetit të bastshkruesit është përkthyer në 14 gjuhë, duke e bërë portalin të lehtë për t’u përdorur. E rëndësishmja, është intuitiv dhe miqësor për përdoruesit. Njerëzit që sapo kanë filluar aventurën e tyre me botën e lojërave të fatit nuk do të kenë ndonjë vështirësi për të gjetur një seksion interesant duke përdorur shiritin e sipërm ose të poshtëm, ose miniaplikacionet në shiritin anësor. Në faqen kryesore, bastshkruesi ka vendosur edhe të gjitha ngjarjet më të rëndësishme sportive që zhvillohen në kohë reale. Shpejtësia e ngarkimit të faqes është gjithashtu një avantazh, si dhe është e optimizuar mirë për madhësitë e ekranit të vogël. Ajo që është e rëndësishme, lojtarët gjithashtu mund të vendosin baste ose të luajnë lojwra tw ndryshme duke përdorur pajisje celulare.

20bet – Bonus fillestar

Oferta e mirëseardhjes e basteshkruesit 20bet është shumë tërheqëse dhe mund të përdoret nga lojtarë nga e gjithë bota. Si përdorues i sapo regjistruar, ju merrni një bonus prej 100% të një depozite deri në 100 €. Për të marrë bonusin, kërkohet një depozitë minimale prej 10 €. Pra, nëse depozitoni 100 €, do të merrni 100 € të tjera. Më pas, ju duhet të vendosni një bast ose baste përkatëse me një shumë totale prej 6 fish të depozitës fillestare kualifikuese. Vlen të kujtohet se këto baste duhet të vendosen në tregjet e basteve sportive me koeficient prej të paktën 1.5 për baste teke ose baste agregate me koeficient kumulativ prej 1.7 e lart. Nëse plotësohen të gjitha kërkesat, atëherë shuma e bonusit do të transferohet në llogarinë e përdoruesit. Ju keni 14 ditë nga koha e depozitimit tuaj të parë për të përmbushur kërkesat. Nëse ato nuk plotësohen, bonusi i mirëseardhjes anulohet. E rëndësishmja, vetëm bastet e shlyera llogariten në kërkesat e basteve.

Regjistrimi 20betRegjistrimi 20bet

20bet – Bonuset dhe ofertat speciale

Një tjetër bonus është i disponueshëm për përdoruesit e rinj pasi të keni bërë një depozitë të dytë prej të paktën 20 €. Bonusi 100% rrit depozitën fillestare në 120 €. Përveç fondeve të bonusit, do të merrni edhe 120 rrotullime falas. Duke depozituar 120 €, ne mund të presim të marrim bonusin më të lartë. Një total prej 240 € janë të mjaftueshme për të vënë bast në lloje të ndryshme bastesh. Pas pagesës, fondet e bonusit do të kreditohen automatikisht në llogarinë e lojtarit. Bonusi duhet të luhet 40 herë përpara se të tërhiqet ndonjë fitim. E rëndësishmja, kërkesa e bastit 40x vlen edhe për fitimet nga rrotullimet falas. Bërja e një tërheqjeje përpara se të plotësohen kushtet do ta bëjë bonusin të pavlefshëm.

Kompania e basteve 20bet ofron gjithashtu një bonus javor të rimbushjes për lojtarët. Ajo arrin në 50% deri në 100 € plus 50 rrotullime falas. Për ta përdorur atë, kërkohet një depozitë minimale prej 20 €. Kushti për të përdorur bonusin e së Premtes është të rrotulloheni 40 herë. Përveç kësaj, ju do të merrni rrotullimet falas të Rifreskimit të së Premtes, d.m.th., 25 rrotullime falas për 2 ditë. 25 rrotullimet e para do të shfaqen sapo të aktivizohet bonusi, ndërsa rrotullimet pasuese do të shfaqen brenda 24 orëve. Faqja e internetit të lojërave të fatit 20bet ju jep gjithashtu mundësinë për të marrë pjesë në turne dhe llotari interesante, si dhe për të përfituar nga programi tërheqës VIP.

20bet – Baste sportive

20bet ofron jo vetëm lojëra kazino, por edhe baste sportive. Këtu do të gjeni baste klasike dhe live. Ju mund të zgjidhni nga një sërë sportesh më të njohura si basketboll, tenis, volejboll, hokej, kriket dhe futboll. Futbolli në veçanti është më i popullarizuari në mesin e serisw sw basteve. Përdoruesit e kompanisw 20bet kanë mundësinë të bastojnë në ligat më të mira si Premier League angleze, Europa Premier League, Serie A italiane, Bundesliga gjermane dhe Champions League evropiane, ndër të tjera.

Përveç kësaj, kompania ju lejon gjithashtu të përfitoni nga seksioni i gjerë i sporteve elektronike, ku mund të vendosni bastin tuaj në ngjarje të shumta në tituj të dashur nga lojtarët: Counter Strike, ESport FIFA, DOTA, LoL. Shanset në 20bet janë mjaft konkurruese dhe vetëm marzhet e operatorit mundësojnë tepwr fitime tërheqëse. Deri në 50,000 ngjarje janë të disponueshme këtu çdo muaj, shumë prej tyre të lidhura me futbollin. Ndër bastet e disponueshme janë bastet e vetme dhe të shumëfishta.

Regjistrimi 20betRegjistrimi 20bet

20bet – Baste sportive live

Bastshkruesi 20bet nuk ka harruar as lojtarët që preferojnë bastet live. Ajo ka kushtuar një seksion të veçantë për ta, në mënyrë që lojtarët të mund të mbështeten në serinw e vërtetë dhe një goditje të madhe adrenaline gjatë çdo eventi. Ky seksion ju lejon jo vetëm të vendosni baste live, por edhe të shikoni rezultatet e tyre në kohë reale. Oferta e basteve live dhe para ndeshjes është çuditërisht e gjerë. Fatkeqësisht, bastshkruesi 20bet deri më tani nuk e ka vënë transmetimin Live të disponueshëm për përdoruesit e tij. Sidoqoftë, ai ofron mundësinë për të ndjekur statistikat drejtpërdrejt, me grafikët që tregojnë ndryshimet në shanset bazuar në ngjarjet në fjalë. Për sa i përket llojeve të basteve të disponueshme, këto janë: SOLO dhe baste akumuluese dhe baste të kombinuara SOLO + akumulator, si dhe baste ekspertësh, si cashout, shanset x2 ose mundësia për të bastuar në të gjitha llojet e statistikave (offside, numër i letrave, numri i golave). Përzgjedhja e sporteve të disponueshme për baste live varet nga ngjarjet që zhvillohen aktualisht. Për të vënë bast në një ndeshje të caktuar, thjesht hapni faqen e internetit të bastvënësve 20bet, zgjidhni “Baste Live” dhe shikoni ndeshjet e disponueshme aktualisht.

20bet – Casino

Casino 20bet ofron një gamë të gjerë të lojërave më të fundit, më të njohura dhe shumë të vlerësuara në industri. Ndër të tjera, slots është e mbushur me automat, pasi këtu janë mbi 4000 të tilla. Në veçanti, lojërat me çmime Jackpot kanë me interes të madh. Për të hyrë në to, zgjidhni katalogun e lojërave dhe klikoni në seksionin “Jackpot”. Më pas do të shfaqen qindra lojëra me çmim jackpot, dhe ato përfshijnë, për shembull, Monedhat Mbretërore: Mbaj dhe Fito, Hot Cash: Hold ‘n’ Link, Power of Gods: HadesBurning Stars 3. Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike të lartpërmendura, ne kemi si: Jack the Winner nga Felix Gaming, Big Bass Bonanza, Wolf Fang. Nëse shkojmë te seksioni “Popullore”, do të na shfaqen më të njohurit. Përveç kësaj, krijuesi i basteve 20bet ka vendosur ofertat e tij edhe në kategori të tjera: Lojëra të reja, lojëra elektronike Drops&Wins, lojëra Megaways ose lojëra Blini Bonus. Faqja 20bet përmban edhe lojëra tavoline të pëlqyera nga përdoruesit, përzgjedhja e të cilave është shumë e larmishme. Faqja përmban lojëra të tilla si poker, blackjack, ruletë, video poker ose karta gërvishtëse.

Regjistrimi 20betRegjistrimi 20bet

20bet – Live casino

Nëse dëshironi të ndiheni sikur po luani në një kazino të vërtetë me krupierë – dhe tregtarë – një opsion i mirë do të ishte një kazino live nga 20bet. Oferta e kazinosë live është mjaft e zhvilluar. Këtu mund të luajmë tituj të mirënjohur nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Zgjedhjet përfshijnë baccarat, poker, blackjack ose ruletë. Kjo kategori ka rreth 400 opsione, disa variante për lojërat në fjalë (p.sh., ruletë), plus rreth 30 shfaqje lojërash të llojit të lotarisë, si Bet On Numbers, Dream Catcher, Deal or No Deal. Ju gjithashtu mund të luani Crazy Time, Monopoly dhe Dice Duel. Lista e ofertuesve përfshin vetëm krijues të vlerësuar dhe plotësisht të besuar të përmbajtjes së drejtpërdrejtë. Të gjitha seksionet në 20bet Live Casino janë përcaktuar për të treguar disponueshmërinë, gjuhën e mbështetur, numrin e vendeve të disponueshme, si dhe aksionet maksimale dhe minimale. Pra, ju mund të zgjidhni lehtësisht dhomën e duhur për ju.

20bet – Depozita

Kompania e lojërave 20bet pranon shumë mënyra të ndryshme pagese. Depozitat mund të bëhen duke përdorur kuletat elektronike, transfertat bankare ose Visa dhe Mastercard, për shembull. Depozitat mund të bëhen gjithashtu duke përdorur Jetson, eZeeWallet, ecoPays ose duke përdorur kriptovaluta. Megjithatë, është e rëndësishme të kihet parasysh se koha e përpunimit për një transaksion të kryer duke përdorur një kartë pagese ose transfertë bankare mund të zgjasë deri në pesë ditë. Ky nuk është një lajm i mirë për lojtarët, veçanërisht nëse duan të shijojnë sa më shpejt mundësitë e faqes 20bet. Një zgjidhje më e shpejtë është të zgjidhni një transferim përmes portofolit elektronik. Në këtë rast, shuma kreditohet në llogarinë e përdoruesit brenda 24 orëve. Vlen të vlerësohet se 20bet përdor vetëm opsione të testuara dhe të njohura pagese. Prandaj, transaksionet janë plotësisht të sigurta dhe shumë të shpejta. Pra, nuk duhet të shqetësoheni për fondet tuaja kur bëni një depozitë. Ju mund të financoni llogarinë tuaj në 20bet Casino nëpërmjet: Paysafecard, Jeton, eZeeWallet, minifinity, Luxonpay, Visa, Mastercard, Litecoin, Euthereum, Bitcoin.

Regjistrimi 20betRegjistrimi 20bet

20bet – Tërheqje

Për tërheqjet, është mirë të vendosni për metodën e përdorur për vetë depozitimin. Ne kemi në dispozicion këto: kuletat ecoPayz, Visa dhe Mastercard, eZeeWallet, Jeton, transfertë bankare InPay, ndër të tjera. Megjithatë, këto nuk janë të gjitha opsionet. Ashtu si me depozitat, kompania 20bet gjithashtu lejon tërheqje me kriptovaluta të tilla si Bitcoin, Ethereum ose Litecoin popullor. Mënyra më e shpejtë për të tërhequr para është të përdorni një portofol virtual. Paratë kreditohen në llogarinë tuaj bankare brenda vetëm disa orësh. Tërheqjet me transfertë bankare ose me kartë krediti mund të zgjasin deri në pesë ditë pune. Kufiri ditor i tërheqjes është 4000 €. Kazino 20bet përpunon kërkesat për tërheqje 24 orë në ditë, që do të thotë se nuk duhet të prisni shumë për fondet tuaja. Kjo kompani i’u siguron përdoruesve tërheqje të sigurta dhe të shpejta. Sidoqoftë, ia vlen të mbani mend se kërkohet një llogari e verifikuar e lojtarit për të tërhequr fitimet nga llogaria juaj.

20bet – Mbështetje dhe kontakt

Përdoruesit e kompanisë 20bet mund të mbështeten në mbështetjen dhe ndihmën e plotë nga stafi i shërbimit. Nëse keni nevojë të kontaktoni shërbimin e klientit, ka disa opsione në dispozicion për ju. Sigurisht, më e shpejta do të ishte zgjedhja e bisedës live, e cila është e disponueshme në këndin e poshtëm djathtas. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkruani emrin tuaj, adresën e emailit dhe më pas të filloni një bisedë. Më pas do të duhet të prisni disa minuta për një përgjigje. E rëndësishmja, operatorët e faqes janë në dispozicion 24 orë në ditë, kështu që ju do të merrni një përgjigje për shqetësimet tuaja në çdo kohë. Opsione të tjera kontakti janë gjithashtu të disponueshme, të tilla si adresa e emailit support@20bet.com ose formulari i kontaktit në faqen e internetit të kazinosë 20bet. Nëse dëshironi të bëni një ankesë, ju lutemi dërgojeni në adresën e complaints@20bet.com. Nëse zgjidhni një kontakt me email, do të prisni deri në 24 orë për një përgjigje. Para se të kontaktoni shërbimin e klientit, është gjithashtu një ide e mirë të lexoni përgjigjet e pyetjeve më të shpeshta të bëra nga përdoruesit e faqes. Seksioni Pyetjet e bëra më shpesh është një mbështetje e madhe dhe jo vetëm për lojtarët e rinj. Mund t’ju kursejë kohën e kaluar duke folur me konsulentët.

20bet – Përmbledhje

Kompania 20bet është një platformë moderne që u ofron lojtarëve argëtim në një nivel vërtet të mirë. Përkundër faktit se faqja është mjaft e re, ajo tashmë ka arritur të zgjerojë ofertën e saj me një sërë seksionesh lojërash që do t’i pëlqejnë shijet e fillestarëve, si dhe bastvënësve më me përvojë. 20bet ka vlerësime shumë të mira midis përdoruesve nga vende të ndryshme. Shërbimi i lojërave të fatit po rritet me ritme të shpejta dhe po zgjeron gamën e produkteve gjatë gjithë kohës. 20bet sigurisht ka gjithçka që duhet për t’u bërë një nga kompanitë më të mëdha të basteve një ditë. Përdoruesit e vlerësojnë atë për shkak të profesionalizmit dhe përkushtimit të konsiderueshëm ndaj shërbimit ndaj klientit. Është këtu që lojtarët mund të gjejnë pothuajse çdo lojë kazino nga ofruesit më të mirë. Faqja e lojërave të fatit 20bet është gjithashtu vendi për transaksione të sigurta, shanse tërheqëse dhe oferta dhe bonuse të shumta speciale. Lojtarët vlerësojnë gjithashtu dizajnin e këndshëm grafik të faqes, intuitivitetin dhe thjeshtësinë e tij. Përveç kësaj, për shumë njerëz 20bet është kombinimi ideal i basteve sportive dhe kazinosë online.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • përzgjedhje e madhe e lojërave dhe sporteve
 • faqe interneti e qartë dhe intuitive e kazinosë
 • depozitime dhe tërheqje të sigurta dhe të shpejta
 • akses në një aplikacion celular
 • regjistrim efikas dhe i thjeshtë dhe verifikim i shpejtë i llogarisë
 • limiti i tërheqjes prej €4,000
 • nuk ka mbështetje telefonike
 • disa kufizime kombëtare
 • nuk ofrohet transmetim i drejtpërdrejtë

Pyetjet e bëra më shpesh

Kjo kompani ofron një bonus interesant mirëseardhjeje për lojtarët e sapo regjistruar, por kjo nuk është e gjitha. Pas krijimit të një llogarie, mund të shijoni edhe oferta të tjera tërheqëse speciale për përdoruesit aktivë. Këto përfshijnë baste falas ose baste pa rrezik. Bonuset e rifreskimit javor, llotaritë, turnet, programet VIP dhe shumë më tepër janë gjithashtu të disponueshme. Kur bëhet fjalë për ofertat dhe bonuset speciale, përzgjedhja e kazinosë 20bet është vërtet mbresëlënëse. Për të shijuar ofertat speciale, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari në faqen e internetit të kompanisë dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Sigurisht, për të tërhequr fitimet, duhet gjithashtu të plotësoni kërkesat specifike të bastit.

Një pengesë e konsiderueshme për lojtarët janë të ashtuquajturat kufizime kombëtare. Fatkeqësisht, këto shumë shpesh zbatohen për lojërat e fatit në internet dhe mbulojnë vende të ndryshme. Për fat të mirë, faqja e internetit 20bet nuk i nënshtrohet kufizimeve shumë të rrepta kombëtare. Prandaj, shumë njerëz kanë mundësinë të eksplorojnë mundësitë që ofron kjo faqe argëwtimi online. Megjithatë, disa vende janë subjekt i kufizimeve. Këto përfshijnë vende të tilla si SHBA, Belgjika, Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bashkuar, Sllovakia, Rusia, Holanda, Lituania, Malta, Letonia, Xhersi, Guadalupa, Gjibraltari, Rripi i Gazës, Polinezia Franceze, Guiana Franceze, Franca, Estonia, Curacao, Qipro, Ukraina, Bjellorusia.

Mundësia për të testuar tituj të ndryshëm lojërash për të zgjedhur opsionin më të mirë për veten është një zgjidhje mbështetëse veçanërisht për fillestarët. Shumë kazino online ofrojnë këtë mundësi, pa qenë nevoja të bastni me para të vërteta. 20bet është gjithashtu një nga këto kompani. Në këtë faqe interneti, ne mund të testojmë lojëra të reja ose të kënaqemi me argëtimin, pa asnjë rrezik, vetëm për argëtim. Në kazinonë 20bet mund të luani falas, por duhet të mbani mend se vetëm duke rrezikuar dhe vënë bast me para të vërteta keni një shans për fitime shumë të mëdha.

Përdoruesit e faqes 20bet që bëjnë depozita mund të presin që të shpërblehen me pikë speciale, rrotullime falas ose para. 20bet ofron deri në 30 nivele VIP, të diferencuara nga privilegjet individuale. Është interesante se të gjithë lojtarët e regjistruar në 20bet janë anëtarë të programit VIP automatikisht, pra sapo bëjnë depozitimin e tyre të parë. Për çdo 12,5 € të vendosura bast në cp, jepet 1 pikë. Kursi i këmbimit të CP është 1 € për 100 CP. Si pjesë e programit VIP, mund të mbështeteni në një sërë çmimesh të ndryshme. Megjithatë, një kërkesë e basteve prej 3 herë është e nevojshme për t'i marrë ato. Fondet që vijnë nga shkëmbimi i CP-ve për para reale, nga ana tjetër, i nënshtrohen një kërkese bastesh 1x. Nga momenti që kualifikoheni, çdo rrotullim dhe çmim falas do të shfaqet në llogarinë tuaj brenda 24 orëve. Anëtarësimi VIP përfshin një sërë avantazhesh. Para së gjithash, ka oferta ekskluzive dhe privilegje të shumta, si dhe promovime dhe bonuse. Këto përfshijnë, për shembull, bonuse me kufij më të lartë të tërheqjes, kurse më të mira këmbimi ose përqindje të kthimit të parave. Privilegjet dhe kërkesat e sakta varen kryesisht nga niveli VIP. Prandaj ia vlen të ngjitesh shkallët dhe të arrish nivelin më të lartë të mundshëm.

Përdoruesit e 20bet mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde nga faqja duke përdorur më shumë se një duzinë metodash. Këtu përfshihen Visa dhe Mastercard, transferta bankare, kuleta elektronike (Neteller, ecoPayz), karta pagese (Perfect Money, Skrill, Jeton). Përveç kësaj, lojtarët mund të përdorin gjithashtu kriptovalutat më të njohura (Bitcoin, Litecoin, Ethereum). Në llogarinë tuaj personale të përdoruesit, do të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm se si të përdorni secilën nga mënyrat e mësipërme të pagesës.

Kazino 20bet u ofron klientëve të saj ndihmë profesionale dhe efikase. Lojtarët mund të kontaktojnë një anëtar të stafit duke përdorur disa metoda të disponueshme. Është e rëndësishme të theksohet se kompania ofron mbështetje 24/7. Mund të përdorim bisedën live, e cila është forma më e shpejtë e kontaktit. Një tjetër mundësi është të zgjidhni kanalin e emailit. Përveç kësaj, ekziston një formular kontakti në faqen e internetit të libralidhësve. Në rastin e formularit dhe e-mail-it, duhen rreth 24 orë për të marrë një përgjigje.

Po, bookmaker 20bet gëzon komente shumë të mira në internet. Ajo tashmë ka fituar shumë përdorues të rregullt që përdorin shërbimet e saj. Lojtarët e vlerësojnë këtë faqe të lojërave të fatit për shkak të përzgjedhjes së gjerë të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive. Seksioni i basteve live dhe përzgjedhja e lojërave meritojnë një opinion të mirë. Përveç kësaj, ata vlerësojnë edhe sigurinë e garantuar nga kompania. Në fund të fundit, është një libralidhës ligjor që drejton biznesin e tij bazuar në një licencë. Përdoruesit e portalit 20bet vlerësojnë gjithashtu mundësinë për të kontaktuar shpejt një punonjës të kazinosë në rast të ndonjë problemi, si dhe depozitat dhe tërheqjet e shpejta të fondeve të mbledhura. Klientët e 20bet pëlqejnë gjithashtu vetë faqen e kazinosë, e cila është intuitive dhe e lehtë për t'u përdorur. Është e lehtë të gjesh bastin që të intereson për momentin. Një ofertë e zhvilluar mirë e promovimeve dhe shpërblimeve është gjithashtu e rëndësishme për përdoruesit e libralidhësve.

20bet Slovakia , 20bet Hrvatska , 20bet Srbija , 20bet Hungary , 20bet Azerbaycan , 20bet Brasil , 20bet Mexico , 20bet Қазақстан , 20bet Armenia , 20bet Marocco , 20bet Shqipëria  , 20bet MK  , 20bet Si  , 20bet MO , 20bet Cesko

Bonus prej 100 € për të filluar